Atrakcje

Ogromny ogród z tarasem widokowym, mini SPA, kort tenisowy, boisko do siatkówki oraz wspaniałe tereny spacerowe zapewnią atrakcyjny wypoczynek tym z Państwa, którzy zmęczeni codzienną pracą, nie będą mieli ochoty opuszczać wioski.

Na amatorów aktywnego spędzania czasu czekają rowery, niezmierzone tereny i obfitująca w atrakcje okolica.

W pobliskich stadninach można zorganizować wycieczki konne w terenie lub zapisać się na lekcje jazdy dla początkujących. Dla osób nie jeżdżących konno – wycieczki bryczką. Jazdy odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów.

Tutejsze lasy zachwycają bogactwem fauny i flory. Często można w nich spotkać sarny, jelenie, dziki, zające i lisy. W pobliżu znajduje się tama bobrów. Nierzadko usłyszeć można wspaniałe nawoływania żurawi na okolicznych polach i łąkach. Jesienią szczególnie zapraszamy grzybiarzy – lasy Warmii i Mazur to dla nich prawdziwy raj.

Warmia i Mazury to idealne tereny do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Na miłośników dwóch kółek i pieszej wędrówki czeka bogata sieć szlaków. Przez sąsiadujące Ulnowo biegnie szlak na pole bitwy Grunwaldziej, który łączy się ze szlakiem do skansenu w Olsztynku.

Atrakcją okolicy są odbywające się raz w roku dni Grunwaldu, podczas których inscenizowana jest Bitwa Grunwaldzka, komentowana na żywo.

Niedaleko Browiny w miejscowości Naterki położone jest nowoczesne pole golfowe.